کوله پشتی سال ۹۶

به رسم سال های گذشته امسال هم نوشتن کوله پشتی که امیرمهرانی عزیز برای سال ۹۶ پیشنهاد داره رو انجام میدم و کولم رو برای سال ۹۶ می بندم.

فرض کنید که یک کوله‌پشتی دارید که قرار است تجربیاتی را از سال ۹۵ در آن بگذارید و با خود به سال ۹۶ ببرید. تجربیاتی که کمک می‌کند شما در سال جدید انسانی توانمند‌تر باشید.

بهترین تجربیات مثبتی که در کوله‌ی خود می‌گذارید و با خود به سال ۹۶ می‌برید چیست؟

سال ۹۶ سال شلوغ و پرباری برام بود. اول همه امسال با تیم پازلی بیرجند بودیم و اتفاقات خوب زیادی برامون افتاد. پازلی رشد خوبی داشت و متناسب با اون تیممون رو گسترش دادیم و افراد جدید و فوق العاده ای به تیممون اضافه شدن که خدا رو بابتش شاکرم.

امسال فیلم برداری مستند پازلی ها تموم شد و اکران مستند رو در دو شهر تهران و بیرجند داشتیم که خدا رو شکر هر دو با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد و باعث دلگرمی ما. تجربه خوب بعدی تاسیس شرکتمون بود و اتفاقات خوب بعد از اون. در این مسیر و در این مدت نکات زیادی رو یادگرفتم ک بابتشون واقعا خوشحالم.

امسال یاد گرفتم که برای رسیدن به آرزو ها باید شجاع و نترس بود. اصلا در شروع برای من کار ساده ای نبود ولی روز به روز دارم بیشتر دربارش بیشتر یاد می گیرم. الان آدمی هستم که شجاع تره، بیشتر ریسک میکنه و خیلی قوی تر از قبل شده.

تجربه مثبت بعدی هم شروع همکاری من با یک آزمایشگاه و مرکز دانشگاهی بود که برام تا به الان بسیار آموزنده بوده و فکر می کنم در آینده خیلی می تونه بهم کمک کنه و در نهایت انتخاب پازلی به عنوان یکی از برگزیدگان جشنواره وب ایران رویایی بسیار شیرین بود که به حقیقت پیوست. بابت تمام این اتفاقات خوشحالم و خدا رو شکر می کنم.

برای پیشروی در مسیر زندگی باید سبک بود و چابک حرکت کردچه مواردی را از کولهی خود خارج میکنید تا در سال ۹۴ بماند؟

شاید بهتر باشه ترس و شک رو از این کوله خارج کنم. برای رسیدن به آرزوها باید خیلی بی پرواتر حرکت کرد. بی دقتی درباره خیلی مسائل رو کنار میزارم و سعی می کنم در سال جدید تمرکز بهتری روی مسائل داشته باشم.

بهترین افرادی که در سال ۹۴ با آنها آشنا شده‌اید چه کسانی بوده‌اند؟ چه ویژگی‌های مثبتی از آنها را در کوله‌ی خود می‌گذارید و با خود به ۹۵ می‌برید؟ 

ویژگی‌هاییکه قرار است در سال جدید در رفتار شما نمود داشته باشد.

استادم عزیزم آقای شورستانی که امسال خیلی بیشتر با ایشون هم صحبت بودم و بسیار از ایشون یاد گرفتم. بهترین ویژگی ایشون به نظرم قدرت ارتباط گیری با دانشجویان و اطرافیان هست و انرژی مثبتی که به همه میدن. قدرت ارتباطی و انرژی مثبت ایشون رو در کوله میزارم.
داوود عباسی عزیزم که امسال به تیم پازلی اضافه شد و خیلی بابتش خوشحالم. بهترین ویژگی تو دقیق بودن و درست فکر کردنته که دوست دارم این ویژگی رو با خودم به سال ۹۶ ببرم.
فاطمه قانعی که امسال باهاش آشنا شدم و از این آشنایی بسیار خوشحالم. از فاطمه عاقل بودن و منطقی فکر کردن و لبخند زدن رو داخل کولم میزارم.

و کوروش هاشمی که خیلی جدید به تیم پازلی اضافه شده. دوست دارم از کوروش آقا بودن و هر چه بیشتر مودب بودن رو در سال ۹۶ داخل کولم داشته باشم.

قرار است در کولهی خود یک شعر یا تصویر داشته باشید که برای شما نماد امید در سال ۹۵ باشدآن شعر یا تصویر چیست؟

چند روز پیش عکسی از سوریه منتشر شد که من رو عمیقا به فکر فرو برد و تکون داد. مردی که تمام زندگیش رو از دست داده اما به آرامی روی تخت نشسته و به صدای گرامافونی که در حال پخش شدن است گوش میده. واقعا چقدر خوبه این رها و آزاد بودن. فارغ از هر تعلقی و فارغ از هر نگرانی و پریشانی. چقدر خوبه این آرام بودن. امیدوارم در سال جدید دست و پام آزاد تر باشه و سبک تر قدم بردارم.

همواره ما رویایی داریم که این رویا انگیزه حرکت و ادامه دادن ماست. تصویر رویایی که برای سال ۹۶ در کوله پشتی خود می‌گذارید چگونه است؟

قطعا سال ۹۶ خیلی سال پر تلاشی برام هست. یه سری آرزوها از سال ۹۵ برام مونده که باید انجامشون بدم و سری هدف های جدید برای سال ۹۶ که باید تا آخر سال بهشون برسم.

تصویر رویایی من برای امسال اینه که بعد از اتمام درسم بتونم بهتر روی پازلی تمرکز کنم و پازلی خیلی بزرگتر و موفق تر از قبل باشه و در کنارش بتونم تدریسم رو در دانشگاه های مختلف شروع کنم. آمورش دادن و تدریس همیشه رویای خوبی برام بوده. امسال سعی می کنم خیلی حرفه ای تر باشم و حرفه ای تر از قبل رفتار کنم.

دوست دارم در سال جدید به خانواده بیش از پیش بها بدم و اوقات بیشتری باهاشون باشم، سالم تر زندگی کنم، بیشتر یاد بگیرم ، بیشتر بنویسم، بیشتر بخندم و بیشتر ورزش کنم.

امیدوارم سال ۹۶ سالی پر از خوبی و خیر و برکت برای همه شما باشه و در این سال به همه آرزوهاتون برسید :)

محمد حسین محسنی
محمد حسین محسنی
هر از چند گاهی اینجا سر می زنم و افکارم رو می نویسم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com